זכיינות

רשת ג’אפן ג’אפן היא רשת מסעדות אסייתיות מצליחה ופופולארית אשר מתרחבת ומגדילה את היקף פעילותה. במידה ואתם רוצים להצטרף לחגיגה האסייתית המיוחדת שלנו, בואו להיות זכיינים של ג’פאן ג’פאן. אנו מלווים את הזכיינים לאורך כל הדרך, ומספקים להם מענה וכתובת כבר מהשלבים הראשונים של הקמת המסעדה. לאחר מכן, נעבוד ביחד אתכם בכדי להביא להצלחתכם ונסייע בליווי קולינארי, התמודדות מול ספקים, התנהלות מול הרשויות, שיווק, מערכת הנהלת חשבונות ועוד.

שחר ניר, מבעלי הרשת: “אנו מזמינים יזמים צעירים לקחת חלק בהצלחה של ג’אפן ג’אפן ולסייע לנו להרחיב את הרשת ולפתוח סניפים במרכז ובפריפריה. האווירה המשפחתית שלנו, והזמינות המיידית לטובת הזכיינים, הופכים אותנו לרשת מושלמת עבור יזמים צעירים. ההצלחה של הזכיינים שלנו היא בסופו של דבר, ההצלחה שלנו”.

יואב עזרא, סניף בית שמש: “ג’אפן ג’אפן היא הרבה יותר מהרשת שמעליי. האווירה החמימה והנכונות לעמוד לצדי בכל אחד מהשלבים של הקמת המסעדה, הפכו את סניף בית שמש לבשורה אסייתית של ממש בעיר. לקוחות רבים מגיעים אליי מסניפים אחרים והמותג ממש משווק את עצמו”.

אבנר ניר, סניף חדרה: ”החלטנו להביא לחדרה סניף של ג’אפן ג’אפן עם קונספט חדש של מסעדת שף , מקום שנעים לצאת אליו ולהזמין מקום בערב”

שוהם הוד, סניף שוהם: “סניף שמזמין את כולם לאכול אוכל אסייתי אמיתי עם ניחוחות אותנטיים”

בכל מקום שבו נפתח סניף חדש של ג’אפן ג’אפן, בתוך זמן קצר המקום הופך לחגיגה אסייתית של ניחוחות וטעמים. הזכיינים שלנו נהנים מבית חם ומהאווירה המשפחתית המאפיינת את הרשת. כמו כן, ניתן לכם גם מקום להתבטא ולהפוך את הסניף שלכם למשהו אישי בדמותכם. רשת ג’אפן ג’אפן מעמידה לרשות זכייניה גב כלכלי ורשת ביטחון עסקית. הסניפים שלנו פועלים על בסיס מודלים מצוינים של יזמות עסקית, ואנו מתגאים באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. בואו להיות חלק ממותג צעיר ותוסס אשר פונה לקהלים רחבים.

במסגרת התרחבותה של רשת ג’אפן ג’אפן, אנו מחפשים זכיינים מקצועיים ושאפתנים שרוצים לעלות על סוס אסיאתי מנצח. מטרתה של תוכנית הזכיינות שלנו היא להפיץ את הבשורה היפאנית והאסייתית בכל רחבי הארץ. הזכיינים שלנו עוברים הכשרה מקצועית בסניפים ולומדים את רזי הניהול המקצועי מא’ ועד ת’.

למה זכיינות עם ג’אפן ג’אפן?

למי מאיתנו אין חלום על עסק עצמאי ומצליח אשר הלקוחות לא מפסיקים לפקוד אותו וליהנות משירותיו? ובכן, אם גם בכם בוער חלום העצמאות, ברשת ג’אפן ג’אפן ישמחו לקחת אתכם יד ביד בכדי להגשים אותו.

מודל הזכיינות של ג’אפן ג’אפן, הנעשה תוך כדי שיתוף פעולה מלא בין הרשת לבינכם, מעניק לכם את המרכיב החשוב ביותר – ביטחון. סניפי ג’פאן ג’פאן נהנים ממוניטין גבוה של איכות ביחד עם מזון מהיר. הרשת הוכיחה את עצמה והיא נוגעת בקהלים מגוונים מכל המגזרים והאוכלוסיות בישראל. כאשר אתם פותחים סניף של ג’אפן ג’אפן, אתם נהנים ממותג צעיר ותוסס שזוכה להצלחה מרשימה

לפרטים נוספים יש לפנות לערן: 050-9939888

התקדם להיות זכיין

מצטערים, אנו סגורים כעת. שעות פתיחה: ימים א' - ה' 11:00 - 22:55 | שישי וערבי חג 11:00 - 14:00 | מוצ"ש ומוצאי חג - 18:30- 22:55 הסתר

מצטערים, אנו סגורים כעת. שעות פתיחה: ימים א' - ה' 11:00 - 22:55 | שישי וערבי חג 11:00 - 14:00 | מוצ"ש ומוצאי חג - 18:30- 22:55

שינוי גודל גופנים
ניגודיות